En venta
795.000 €
650 m2
12
6
4
En alquiler
400 €/mes
19 m2
21,05 €/m2
4 de mayo de 2026 04/05/2026
Consultar el valor cadastral d'un immoble és un p…
4 de mayo de 2026 04/05/2026
Triar la hipoteca adequada implica més que fixar-…
4 de mayo de 2026 04/05/2026
Vendre un habitatge es pot accelerar notablement …